Oferta dla firm

Mamy dla Państwa specjalną ofertę – kursy prywatne.
Proponujemy dla Państwa firmy lekcje tanga dla pracowników firmy pod okiem instruktorów u państwa w firmie lub na naszej sali. To oryginalna forma  integracji pracowników, odprężenia i miło spędzenia wspólnie wolnego czasu .
 
Na szczególną uwagę zasługuje nieznany powszechnie obraz tanga argentyńskiego stworzony przez ostatnie wyniki badań, które pokazują jego związek ze wzrostem koordynacji oraz aktywności społecznych i biznesowych.Tom Jacobs w artykule „Tango Your Way to Mental Health” podkreśla, że nauka tanga argentyńskiego jest innowacyjnym podejściem, które pozwala znacznie obniżyć odczuwalny poziom depresji i bezsenności. Odczuwalna poprawa komfortu i jakości życia obecna była także długo po przeprowadzonych eksperymentach.Z kolei badania Dr Brown ukierunkowane były na zbadanie wpływu, jaki tango argentyńskie wywiera na osoby z zaburzeniami nastroju (afektywnymi), które wywołują okresowo występujące zaburzenia nastroju, emocji i aktywności.
Wyniki badań z „Journal of Complementary Therapies in Medicine” jednoznacznie pokazują, że grupy osób uczących się i tańczących tango argentyńskie już po 6 tygodniach wykazują dużo niższe poziomy depresji, stresu i stanów lękowych, a w przypadku zajęć opłacanych przez pracodawcę, aż 97% osób biorących udział w eksperymencie wybrało tango argentyńskie. Ma to kluczowe znaczenie zwłaszcza w tych krajach, w których pojawiająca się okresowo depresja związana z pogodą pogarsza formę psychiczną pracowników, a tym samym negatywnie oddziałuje na zatrudniające je firmy.

Zapisz się na zajęcia

Proszę wybrać odpowiedni kurs do zapisu

Zgody