Małgorzata Knopp

Tańcem zajmuje się od 1991 roku. Początkowo trenowała taniec towarzyski a od 2002 roku tango argentyńskie. Jej nauczycielami byli znani mistrzowie tanga z Argentyny, Francji i USA. Była ona jednym z pierwszych nauczycieli tanga argentyńskiego w Polsce. Dzięki nienagannej technice i niezwykłej elegancji ruchu pokazy z jej udziałem wielokrotnie uświetniały międzynarodowe festiwale tanga, imprezy poświęcone tangu czy audycje telewizyjne.

Jako nauczyciel Gosia koncentruje się na rozbudzeniu w swoich podopiecznych pasji do tanga dbając przede wszystkim o to, aby taniec sprawiał im przyjemność i pozwalał na wyrażanie własnych emocji. Przekazuje ona mechanikę każdego ruchu rozbijając go na czynniki pierwsze i dopasowując go do indywidualnej motoryki ruchu każdego ucznia. Jest przy tym cierpliwa, lecz jednocześnie wymagająca, dbając o ciągły rozwój swoich podopiecznych. Dzięki temu jej uczniowie czerpią ogromną przyjemność z pełnego pasji i emocji tańca.

„Tango tańczą ludzie dojrzali” , tacy, którzy znają smak porażki,  cierpienie, uczucie straty czyli  piękni ludzie  o głębokiej wrażliwości, zrozumieniu życia, kierujący się współczuciem i troską o drugiego człowieka. Ja nazywam ich również, ludźmi dotkniętych przez los, pokiereszowani życiem . Czyli normalni wrażliwi ludzie bo smutek trzeba umieć wytańczyć a śmiać się każdy potrafi”